KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15075186
nr 1507 5186
Bengt Lissegårdh
(1912-1979), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 47x37-57x42 cm
Utrop:
600 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:01:09
Bengt Lissegårdh
Läs mer om Bengt Lissegårdh